ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10313649
nr 1031 3649
1800-tal, höjd: 68 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:23:47
200 kr